Co je Friends of Pets?

Konference dává příležitost k odbornému setkání výrobců, prodejců a distributorů pet sortimentu a dalším příznivcům domácích mazlíčků, které zajímají aktuální trendy na trhu. Zatímco dopolední program se věnuje novinkám a změnám v nabídce pro spotřebitele, odpolední program se rozdělí na dva praktické workshopy, které přinesou tipy a návody, jak mohou malí i velcí obchodníci lépe uspořádat svou nabídku a více prodávat.

O čem to v roce 2021 bude?

Hlavní téma: „Mazlíčci při chuti navzdory době!“

  • Prodej pet sortimentu během pandemického roku nepolevil. Naopak, komunita páníčků se významně rozrostla a změnily se i její spotřební návyky.
  • Jaké proměny sledujeme v chování spotřebitele a jak na tyto změny zareagovali výrobci a prodejci? Které nové procesy má smysl uplatnit i v době necoronavirové?
  • Praktické tipy a ukázky, jak uspořádat prodejnu nebo e-shop, jak pracovat s cenou na prodejně a na internetu a jak může menší kamenný obchod konkurovat těm ostatním.

Komu je akce určena?

  • Obchodníkům, kteří prodávají krmivo a potřeby pro domácí mazlíčky, ať už jsou to generalisté, specialisté, velké supermarkety, hobby markety, malé pet prodejny či e-shopy
  • Výrobcům pet care sortimentu
  • Nákupčím, category managerům či brand manažerům pet sortimentu
  • Dodavatelům služeb pro tento sektor, včetně logistiky, designu, veterinární péče, atd.
  • Odborníkům, zástupcům médií
  • Všem přátelům domácích mazlíčků
Co užitečného přináší účast na Friends of Pets pro nezávislé prodejny?


Informace i praktické rady

Program setkání přinese nejen informace o trendech a novinkách, ale hlavně praktická doporučení, jak lépe strukturovat, naceňovat a prezentovat svoji nabídku, komunikovat se zákazníky a především jak čelit konkurenci (vč. prodeje na internetu).
Koncentrace potřebného know-how na 1 místě v 1 den

Velké firmy mají marketingová, ekonomická, právní a další oddělení, které jim průběžně poskytují informace a analýzy. Malí živnostníci musí potřebné informace získávat sami. Setkání Friends of Pets přivádí odborníky, kteří jim dají odpovědi na své otázky na 1 místě v 1 den.


Co konkrétně tam bude

Jaké jsou trendy v potřebách majitelů domácích mazlíčků z pohledu veterinářů a jak by na ně mohli prodejci Pet sortimentu reagovat vlastními doporučeními? Jak dělat levně a dobře marketingové kampaně na FB , Instagramu a dalších sociálních sítích? Jak ozvláštnit nabídku, aby mohla konkurovat levným cenám internetových prodejců? Návody jak efektivněji prezentovat zboží, jak lépe organizovat rozvaž krmiva, právní poradenství a řada dalších užitečných tipů.
Den, který si užijete!

Schází se zde komunita lidí, kteří mají podobné starosti a radosti , čekají vás debaty plné sdílení zkušeností a v neposlední řadě dobré jídlo a pití :) (Afterparty po loňském setkání nebrala konce :) ).