Soutěž PET SHOP ROKU 2020

Od 1. listopadu 2019 do 15. února 2020 proběhne soutěž Pet Shop roku 2020 ve spolupráci s časopisem PETmedia, jejímž cílem je najít nejlepší prodejny na českém (i slovenském) trhu, ukázat příklady dobré obchodní praxe a kultivovat maloobchodní trh. V loňském roce se celkově zúčastnilo 36 prodejen z celé České republiky. Z nich 13 získalo možnost účastnit se oborového setkání Friends of Pets a tři z nich získaly titul Pet Shop roku a cenné dary od partnerů.


Zapojte se do soutěže!

  • Soutěže se může zúčastnit jakákoli právnická či fyzická osoba provozující nezávislou maloobchodní prodejnu s potřebami pro zvířata, popřípadě síť Pet Shop prodejen do 5 poboček na území České republiky a Slovenska.
  • Prodejny osobně navštíví a ohodnotí dle předem daných kritérií nezávislá porota.
  • Přihlášení je zdarma prostřednictvím jednoduchého on-line formuláře a zasláním 3 fotek prodejny na e-mail petshoproku@blueevents.eu

Pravidla soutěže

Kompletní pravidle soutěže Pet Shop roku 2020 najdete ke stažení ZDE. Pro přihlášení je nutné vyplnit přes internet přihlašovací dotazník a poslat 3 fotky prodejny (pohled na prodejnu zvenku, celý interiér a pokladní zóna prodejny) na adresu petshoproku@blueevents.eu


Co prodejny účastí v soutěži získají?

  • Všechny prodejny, které splní kvalitativní standardy kultivovaného prodeje, získají možnost zúčastnit se oborového setkání Friends of Pets 2020, kde se mohou setkat s ostatními obchodníky, výrobci a dalšími odborníky z oboru pet sortimentu a péče o domácí mazlíčky.
  • Tři nejlépe hodnocené prodejny získají titul Pet Shop roku 2020 (nálepku na dveře a diplom k vystavení) a hodnotné ceny od partnerů soutěže.


Vybrané ohlasy na loňský ročník soutěže v médiích

Prodejnám chovatelských potřeb se daří. Kde najdete ty nejlepší? (sdeleni.idnes.cz, 8. 4. 2019)

Chovatelská archa i Haf Haf shop. Známe nejlepší prodejny pro domácí mazlíčky v Česku (zpravy.aktualne.cz, 3. 4. 2019)