Soutěž PET SHOP ROKU 2020

Od 1. listopadu 2019 do 15. února 2020 proběhne soutěž Pet Shop roku 2020 ve spolupráci s časopisem PETmedia, jejímž cílem je najít nejlepší prodejny na českém (i slovenském) trhu, ukázat příklady dobré obchodní praxe a kultivovat maloobchodní trh. V loňském roce se celkově zúčastnilo 36 prodejen z celé České republiky. Z nich 13 získalo možnost účastnit se oborového setkání Friends of Pets a tři z nich získaly titul Pet Shop roku a cenné dary od partnerů.


Zapojte se do soutěže!

  • Soutěže se může zúčastnit jakákoli právnická či fyzická osoba provozující nezávislou maloobchodní prodejnu s potřebami pro zvířata, popřípadě síť Pet Shop prodejen do 5 poboček na území České republiky a Slovenska.
  • Prodejny osobně navštíví a ohodnotí dle předem daných kritérií nezávislá porota.
  • Přihlášení je zdarma, stačí vyplnit tento jednoduchý přihlašovací dotazník.
  • Pak už stačí jen zaslat 3 fotky prodejny na e-mail petshoproku@blueevents.eu (pohled na prodejnu zvenku, celý interiér a pokladní zóna prodejny).

Co prodejny účastí v soutěži získají?

  • Všechny prodejny, které splní kvalitativní standardy kultivovaného prodeje (vysoký bodový limit celkového hodnocení), získají možnost zúčastnit se oborového setkání Friends of Pets 2020, kde se mohou setkat s ostatními obchodníky, výrobci a dalšími odborníky z oboru pet sortimentu a péče o domácí mazlíčky.
  • Tři nejlépe hodnocené prodejny získají titul Pet Shop roku 2020 (nálepku na dveře a diplom k vystavení) a hodnotné ceny od partnerů soutěže.


Pravidla soutěže

Kompletní pravidla soutěže Pet Shop roku 2020 najdete ke stažení ZDE.


Jak se přihlásit?

  1. Vyplňte přes internet přihlašovací dotazník.
  2. Pošlete 3 fotky prodejny (pohled na prodejnu zvenku, celý interiér a pokladní zóna prodejny) na adresu petshoproku@blueevents.eu.
  3. Nezávislá porota navštíví a ohodnotí Vaši prodejnu. V případě úspěchu budete kontaktováni.


Vybrané ohlasy na loňský ročník soutěže v médiích

Prodejnám chovatelských potřeb se daří. Kde najdete ty nejlepší? (sdeleni.idnes.cz, 8. 4. 2019)

Chovatelská archa i Haf Haf shop. Známe nejlepší prodejny pro domácí mazlíčky v Česku (zpravy.aktualne.cz, 3. 4. 2019)

Partneři soutěže Pet Shop roku 2020