Soutěž PET SHOP ROKU 2021

Vyniká vaše prodejna v rámci konkurence šířkou a kvalitou poskytovaných služeb? Budujete vztahy se svými zákazníky založené na důvěře a odbornosti?

Zapojte se do soutěže Pet Shop roku 2021 a ukažte nejen svým stávajícím a potenciálním zákazníkům, ale také odborníkům působícím v oblasti sortimentu pro domácí mazlíčky, že Vaše práce stojí za pozornost!

Termín příjmu přihlášek do soutěže: 28. 4. 2021 - 31. 7. 2021


Jak se přihlásit?

  1. Vyplňte tento FORMULÁŘ. Žádný strach, nezabere Vám to víc, než 10 minut.
  2. Zašlete 3 fotografie své prodejny (zvenku, zevnitř a detail pokladní zóny) na email: petshoproku@blueevents.eu.
  3. Vyčkejte na potvrzení o zařazení do soutěže.
  4. Napjatě očekávejte tajného hodnotitele na prodejně! Tento utajený zákazník ohodnotí svou zkušenost s nákupem v prodejně. A jak zjistíte, že už u vás byl? Nebojte se, po absolvování nákupu se prodávajícímu odtajní.

Proč se zapojit aneb nejen věcné dary partnerů soutěže čekají na nejlepší prodejny

Prodejny s vysokým bodovým hodnocením získají vstup zdarma na odborné setkání Friends of Pets 2021 (dne 2. 9. 2021 v Praze) a certifikát pro prodejnu splňující standard kvalitní obsluhy zákazníků. 

Z těchto prodejců pak na místě budou vyhlášeni 3 vítězové s nejvyšším ziskem bodů, kteří obdrží titul Pet Shop roku 2021 (nálepku na dveře a diplom k vystavení) a ceny od partnerů soutěže. Absolutní vítěz navíc získá odbornou konzultaci se zástupcem společnosti Publicis Groupe nad komunikační strategií prodejny.

Proč investovat čas a na setkání dorazit?

V programu Friends of Pets 2021 na váš čekají jak aktuální trendy z oblasti výživy a chovatelství, tak praktické rady k budování a správy e-shopu, cenotvorbě či komunikaci v online prostředí.

Kdo se může soutěže účastnit?

Jakákoli právnická či fyzická osoba provozující nezávislou maloobchodní prodejnu s potřebami pro zvířata, popřípadě síť Pet Shop prodejen do 5 poboček na území České republiky a Slovenska na základě platného oprávnění.

Podrobná pravidla soutěže najdete zde:

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Partneři soutěže Pet Shop roku 2021

Mediální parter